top of page

מטופלים מספרים

מכתבים אלה נכתבו על ידי מטופליה של זוהר לאורך שנות עבודתה במכבי שירותי בריאות ובקליניקה הפרטית. בתודה ובהערכה רבה לכל אחד מהם.

אפריל 2019, אסתר ו. חיפה:

"רציתי להודות לך על הטיפול המסור, על האכפתיות, העזרה, האמפתיה.

עזרת לי בתקופה שהייתה ממש קשה עבורי ולא ראיתי את הסוף עד שהגעתי אליך.

תודה רבה על הכל, את בן אדם מדהים מעל הכל, כל כך נעימה ושלווה.

תודה רבה על הטיפולים והמסירות באמת שהצלת אותי.

מאחלת לך הגשמה עצמית וחוויות טובות"

ינואר 2018, יעל ל., חיפה:

"השם זוהר מתאים לך כמו כפפה ליד. את זוהרת, תמיד מחייכת, נעימת מראה וגישה. מקצועית ובעלת ידע. היה לי כיף להיות מטופלת שלך."

יולי 2016, לאה ג., מגדל העמק:

" אני חולת פיברומיאלגיה מעל 10 שנים, וסובלת מקשיות של עמוד השדרה, כאבי שרירים וכיווצים, חולשה וכאבי מפרקים. בשנה האחרונה חלה התדרדרות קשה עד כדי מניעת עבודה ויכולת להתפרנס, וקשיים בהליכה והנעת הגוף בפעולות שגרתיות. הגעתי לפיזיותרפיה לאחר הפניות של ראומטולוגית, רופאת משפחה ואורטופד. הקושי הגופני הביא אותי למצב רוח ירוד ביותר, ומתקשה להאמין שאפשר לשפר משהו. זוהר קיבלה אותי בסבר פנים יפות, בעדינות עמדה על הקשיים הפיזיים, הקשיבה לדבריי וכיוונה אותי לטיפול הידרותרפיה, שללא ספק הציל אותי והתגלה כטיפול מועיל ביותר לבעיות הפיברומיאלגיה הקשות. מלבד זה, הגעתי לסדרת הדרכהולימוד תרגילים אצל זוהר, שפתחו אצלי את העבודה הנכונה על עמוד השדרה ואחזקתו באופן יציב. מאז ובזכות הטיפול וההדרכה של זוהר וטיפולי הבריכה חלה הטבה במצבי, התחלתי לצעוד באופן קבוע, לעשות פעילות ספורטיבית על בסיס יומי, כפי שהיא הדריכה אותי. עדיין קיימות נפילות קשות לגוף, אבל הקימות מהירות בזכות ההדרכה שאני מקבלת. והכי חשוב, זוהר חידשה אצלי את האמון בעצמי להתגבר על הקשיים והמחלה ואע"פ הכאב היומיומי לפעול למען שיפור באופן אקטיבי ולא פסיבי. יישר כוח לזוהר שמקדמת את מטופליה בכל השבילים לרפואה טובה תוך הדרת כבוד ורגישות נפלאה."

ינואר 2016, גאולה ל., גבעת אלה:

" ברצוני להודות לך ולשבח אותך על הטיפול המקצועי והמסור לו זכיתי. הגעתי אליך כואבת ומוגבלת מאוד, עם חששות רבים. בזכות תשומת הלב שלך והטיפול המקצועי הכאבים פחתו והתנועה ביד גדלה. מסיימת היום את הטיפול הפיזיותרפי כשאין תקרת זכוכית מעל ראשי- עם תשומת לב וטיפול מקצועי הכל אפשרי. כאשר מתאמצים רואים גם תוצאות ולך באמת יש על מה להתגאות. תודה!"

יולי 2015, שרה מ., מגדל העמק:

"רציתי להודות לזוהר כהן. מהרגע הראשון שהתחילה לטפל בבעיית הרגל שלי הרגשתי עד כמה היא מקצועית. הסבלנות שלה והאכפתיות, היחס שלה למטופל יוצא מן הכלל. זה לא מובן מאליו. זוהר קשובה לכל שינוי במצב הבריאות, מחפשת דרכים להקל על הבעיה. לדעתי בזכות אנשים כמו זוהר, המטופלים, הרפואה ככל וקופת חולים מכבי בפרט מצליחים במשימת העל של הרפואה- נפש וגוף בריא. יישר כוח."

יולי 2008, אולגה ו., חיפה:

" תודה רבה על הטיפולים שהיא עשתה לי מכל הלב. תודה על תשומת הלב והנשמה שהיא נתנה"

ספטמבר 2007, ברטה ז., חיפה:

"אני רוצה להודות לזוהר על יחס חם ומסור שקיבלתי ממנה. כל טיפול היא פגשה אותי עם חיוך על הפנים והתעניינה במצבי ועשתה הכל למען החלמתי"

יוני 2006, רוזה ק., חיפה:

"ברצוני להודות לזוהר על היחס החם והאנושי,מקצועיות ברמה מאוד גבוהה. זוהר מטפלת בי כבר שבועיים. היא מתאימה טיפולים ומכשירים שמזרזים את החלמתי בצורה הטובה ביותר. הגעתי עם כאבים ברגל ועכשיו כאבים כמעט עברו."

אפריל 2006, אהובה ב., חיפה:

לאחר שנה של סבל ברגל עם כאבים עד למעלה מהראש, פניתי ל 4 רופאים וביניהם 2 פרופ' ואף אחד לא הצליח להביא אותי למצב שבו אני נמצאת היום. היחידה שהצליחה היא זוהר שהיא נכס לא רגיל. זוהר בדקה מסביב ובאלה אותי כל מיני שאלות ואח"כ הצליחה להביא אותי למצב של היום. אין לי מלים לבטא את האופי והיופי הפנימי שיש לבחורה הזו. שימרו עליה כמו על יהלומים."

ספטמבר 2005, ניסים ש., חיפה:

"לזוהר הפיזיותרפיסטית המלומדת, הנחמדת והנכבדת המבצעת את עבודתך בהשתדלות רבה- בידע, בהבנה, בתבונה ובמקצועיות וזאת לאחר בירור של המקום הכואב בהאזנה והקשבה למטופל. תודתי נתונה לך מקרב הלב, על הטיפול המסור והנכון שהענק לי עד היום ותמשיכי הלאה לפי הצורך או על פי החלטתך. מאחל לך שנה טובה ומבורכת, יצירה והגשמת כל חלומותיך."

ספטמבר 2005, משפחת אדרי, רכסים:

רצינו במעט מילים לברכך לקראת השנה החדשה. שתהא זו שנת ברכה והצלחה. בהזדמנות זו אנו מרגישים חובה להודות על טיפול מסור, הדרכה מקצועית והדרגתית עם סבלנות מירבית. ה' שלח אותך אלינו כמלאך. קדמת יפה את אבינו, הרמת לו את הביטחון והמוראל. שנה טובה ומתוקה."

יולי 2005, עליזה פ., חיפה:

"ברצוני להודות על הטיפול המסור, התמיכה והחיוך, על המילה הטובה, ההקשה והרצון הטוב לעזור. תודה יקרה לך זוהר מקרב לב על נאמנות והיושר ודרך טיפולך בי. מי ייתן ותהא לך היכולת לתת ולקבל תודה ותוכלי להעניק את אותו היחס לכולם."

פברואר 2005, יעל צ., רכסים:

ברצוני להודות מכל הלב על היחס והטיפול המסור לו אני זוכה. אני אחרי תאונת דרכים עם מכה קשה בעצם הזנב. הגעתי לטיפול כשלא יכולתי לשבת או להתכופף ואחרי 3 שבועות של טיפולים רציפים יש ברוך השם שיפור משמעותי. תודה שקיבלת אותי בהקדם בגלל שלא יכולתי לתפקד וגם בגלל בר-מצוה לבני שאמור לחול בע"ה השבוע, וזה הלחיץ אותי מאוד שלא אראה כמו מסכנה בשמחה המשפחתית. יחסה של זוהר חם ולבבי וגם כשפעם אחת טעיתי בשעה ואיחרתי, היא קיבלה אותי לטיפול. בברכת הצלחה ורפואה שלמה."

bottom of page